top of page
OFERTA 2024 (1)_edited.jpg

Cook Story to więcej

niż szkoła gotowania...

To miejsce, które powstało z połączenia pasji do gotowania i zamiłowania do wspólnego celebrowania wolnego czasu przy muzyce, dobrym winie i wyjątkowym jedzeniu.

Cook Story to ponad 1000 imprez zorganizowanych w naszym studio oraz różnych częściach Polski.

 

Pracujemy z najbardziej wymagającymi Klientami

na rynku. Współpracujemy z uznanymi szefami kuchni Cook Story to ponad 6 lat profesjonalizmu i wspaniałej zabawy, która towarzyszy każdemu eventowi.

Fleet

Przestrzeń

Nasze studio kulinarne

to wyjątkowa przestrzeń

z niezapomnianą atmosferą

DLACZEGO COOK STORY BY SAMSUNG:

To miejsce, które można określić mianem Premium w każdym calu. Nowoczesne i piękne wnętrze zachwyca, tworząc idealne tło dla różnego rodzaju spotkań.

W cook story znajdziesz najnowocześniejsze wyposażenie do prowadzenia warsztatów kulinarnych. Każdy detal został starannie przemyślany, aby zapewnić naszym gościom pełen komfort.

Cook story to nie tylko doskonałe miejsce do  gotowania. To także magiczne miejsce, gdzie można spędzać czas w przyjaznej atmosferze, w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny.

AdobeStock_648484069.jpeg

Spotkajmy się
w Cook Story by Samsung

Zapewniamy kompleksową organizację eventów. Nie musisz się martwić – wszystkim się zajmiemy. Jesteśmy elastyczni w doborze tematyki oraz prowadzących w zależności od charakteru imprezy i preferencji gości. Jesteśmy otwarci na różne formuły spotkań – od wspólnego gotowania do obserwowania mistrzów w akcji, od kameralnych spotkań aż po grupy do 150 osób.


Zapraszamy do współpracy.

Crew
bottom of page